Skip to content Skip to footer

Wyposażenie kuchni w wersji premium.

organizacja-szuflady-gollinucci

Piękna kuchnia a w niej piękne i eleganckie dodatki. Wkłady do szuflad często nie spełniają naszych oczekiwań co do jakości i użyteczności, jednak producenci proponują nowe rozwiązania i materiały. Warto sprawdzić propozycję włoskiej firmy Gollinucci, która stawia na wysokiej jakości wykonanie i piękną awangardową linię akcesoriów meblowych. 

Włoski producent Gollinucci posiada szeroką gamę akcesoriów do zagospodarowania kuchni w praktycznym i eleganckim stylu. Od pojemników na śmieci po stylowe tace na sztućce, od półek na naczynia po organizery przestrzeni w szufladach. Produkty są specjalnie zaprojektowane, aby pasowały do ​​szafek kuchennych i szuflad odbiorców na całym świecie.

Kolekcja Première

Zaprojektowana przez Nava i Casiraghi, wyjątkowa, elegancka kolekcja wyposażenia do kuchni z wysokiej jakości materiałów w awangardowej linii.

Kuchnia wkłady do szuflad – organizacja szuflady

Kolekcja drewnianych tac na sztućce Première jest niezwykle wszechstronna i została zaprojektowana, aby zapewnić praktyczne rozwiązanie do utrzymania porządku w szufladach na sztućce i inne przybory kuchenne.

Tace na sztućce Première Collection są wykonane z drewna jesionowego z otwartymi porami. Każda taca na sztućce jest wyposażona w przegrody ułatwiające przechowywanie oraz dodatkowe akcesoria, takie jak deska do krojenia, uchwyt na nóż i podajnik folii.

Półki na zastawę stołową z kolekcji Première

Półki na zastawę stołową do dużej szuflady, zaprojektowana, aby zaspokoić potrzebę uporządkowania naczyń w dużych szufladach. Kolekcja stojaków na talerze Première składa się z drewnianej podstawy do trzymania naczyń i elementu ociekowego ze stali nierdzewnej.

Tacę do ociekania naczyń można wyjmować i swobodnie ustawiać na blacie kuchennym, aby zapewnić najlepszą organizację dnia.

Organizacja szuflad

Première Collection Storage System ma na celu optymalizację organizacji przestrzeni wewnątrz dużej szuflady.

Produkt zawiera zestaw przekładek i elastycznych pasków, które można dowolnie ustawiać, co pozwala na organizację przestrzeni zgodnie z potrzebami. Produkt można wyposażyć w pojemniki wielofunkcyjne, dostępne opcjonalnie, wyjmowane z podstawy i dowolnie ustawiane na blacie kuchennym.

Cała Linia Première jest dostępna dla szuflad od podstawy 450 mm do podstawy 1200 mm. Każda podstawa pasuje do szuflad m.in. Blum®, Grass®, Hettich® i Salice®.

Dostępne kolory to biały, szary orion i czarny

 

Segregator na odpady w wersji Premium

Jeśli planujecie duże szuflady w kuchni, segregatory na odpady z kolekcji Première będą idealnym, wysokiej jakości rozwiązaniem. Oddzielne, eleganckie pojemniki na odpady charakteryzują się piękną estetyką i designem.

Pojemniki są wyposażone w pokrywki otwierane ręcznie z satynową powłoką ze stali nierdzewnej.

Ta linia jest dostępna dla szuflad od podstawy 600mm do podstawy 1200mm, w dwóch wysokościach oraz opcjonalnie z pojemnikiem na papier i pojemnikiem na detergenty.

Tacę, na, której ustawiane są pojemniki, można przyciąć na wymiar. Dostępne są również kompensatory głębokości ze stali nierdzewnej dla większych głębokości.

Segregatory Première Collection są dostępne w kolorze białym i bardzo modnym odcieniu – szary orion.

Do wyboru pozostaje ilość i wysokość pojemników od 2 do 4 (16 i 13 litrów) w wysokościach od 235 do 295 mm.

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY