Skip to content Skip to footer

Uchwyt niekonwencjonalny.

Najnowsze kolekcje uchwytów zaproponowane przez firmę Nomet w niczym nie przypominają  dotychczasowych produktów.  Niezwykle wyrazisty, nowoczesny design  sprawił, że odbiegają od masowych trendów.

Rolą i niejako obowiązkiem projektanta jest nowe spojrzenie na istniejące i już „opatrzone” produkty. Poszukiwanie i odkrywanie świeżych i innowacyjnych pomysłów przy jednoczesnym respektowaniu wymagań funkcjonalnych i ograniczeń technologicznych. Przy projektowaniu uchwytów tej świeżości szukałem przede wszystkim w proporcjach, wykończeniu i kompozycji. Kilka modeli zróżnicowanych kształtem stopek starannie zakomponowanych z gładkimi lub fakturowanymi prętami i kilkoma rodzajami wykończenia – spośród dostępnych wariantów bez problemu znajdziemy pasujący do każdej oczekiwanej stylistyki mebla. Wszystkie będą zwracać uwagę elegancją i starannym dopracowaniem w najdrobniejszym szczególe – mówi Michał Roszkowski, projektant tegorocznych kolekcji uchwytów.

Kolekcja Torn to propozycja niekonwencjonalna. To rozwiązanie płynące z chęci użycia jak najprostszych środków stylistycznych projektowo połączonych w spójną całość. Spójną, ale intrygująca i nietypową. Zwracającą uwagę przede wszystkim kompozycją, wizualnym relacjom łączonych elementów i nieszablonowym podejściem do użytych materiałów.

Mnogość rozwiązań, które proponuje polski producent zdumiewa i zachęca do coraz bardziej śmiałych projektów mebli.

 

spiżarka-animacja
ZOBACZ PRODUKTY