Skip to content Skip to footer

Szuflada Legrabox – nowy wymiar elegancji

Czy istnieje idealna szuflada?

Nowy wymiar elegancji, doskonała funkcjonalność, linia i styl.

Legrabox – szuflada inna od wszystkiego co znane, prosta linia, zgrabna z wyraźnym konturem, gładkim bokiem i mocno zaznaczonymi detalami, które stanowią centralny element designu.

  • Grubość boków szuflady wynosi zaledwie 12,8 mm – harmonijne połączenie z każdym meblem.
  • Fascynująca technika – nowy system prowadnic LEGRABOX, łączy prosty design, miły dla oka, ze znakomitymi właściwościami jezdnymi. Już podczas otwierania komfort ruchu jest odczuwalny od pierwszego milimetra.
  • Pełne obciążenie – Mocarna szuflada przekonuje również przy pełnym wysuwie i dużym obciążeniu dynamicznym, które wynosi 40 i 70 kg. Dzięki świetnym parametrom nawet bardzo szerokie szuflady poruszają się lekko.
  • Chcesz mieć wysokie fronty – nie ma problemu! Wysokie fronty są bardzo modne i dodają elegancji przestrzeniom. LEGRABOX to świetne rozwiązanie dzięki nowym mocowaniom frontu, które gwarantują maksymalną stabilność podczas otwierania i zamykania.

KREUJ WŁASNE SZUFLADY

Szuflady matowe, metaliczne boki, czy nawet kreatywny wariant LEGRABOX free, który pozwala na indywidualne dopasowanie boku szuflad z wysokim frontem. Szkło, drewno skóra lub nawet kamień szerokości 10 mm. Szklane elementy dekoracyjne w szufladzie już nie stanowią żadnego wyzwania.