Skip to content Skip to footer

Szuflada do zadań specjalnych

Czy istnieje idealna szuflada?
Nowy wymiar elegancji, doskonała funkcjonalność, linia i styl.
Legrabox – szuflada inna od wszystkiego co znane, prosta linia, zgrabna z wyraźnym konturem, gładkim bokiem i mocno zaznaczonymi detalami, które stanowią centralny element designu.

Legrabox to szuflada do zadań specjalnych – zaprojektowana tak aby spełniać potrzeby najbardziej wymagających użytkowników

  • Grubość boków szuflady wynosi zaledwie 12,8 mm – harmonijne połączenie z każdym meblem.
  • Fascynująca technika – nowy system prowadnic LEGRABOX, łączy prosty design, miły dla oka, ze znakomitymi właściwościami jezdnymi. Już podczas otwierania komfort ruchu jest odczuwalny od pierwszego milimetra.
  • Pełne obciążenie – Mocarna szuflada przekonuje również przy pełnym wysuwie i dużym obciążeniu dynamicznym, które wynosi 40 i 70 kg. Dzięki świetnym parametrom nawet bardzo szerokie szuflady poruszają się lekko.
  • Chcesz mieć wysokie fronty – nie ma problemu! Wysokie fronty są bardzo modne i dodają elegancji przestrzeniom. LEGRABOX to świetne rozwiązanie dzięki nowym mocowaniom frontu, które gwarantują maksymalną stabilność podczas otwierania i zamykania.

Space Step – sięgaj wyżej!

Więcej przestrzeni na wszystkich poziomach? Ergonomia dla wszystkich!
Space Step to rozwiązanie cokołowe, dzięki któremu otrzymujesz dodatkowe miejsce i sięgasz do najwyżej położonych miejsc. Przechowywanie i jednocześnie ułatwienie dla dzieci lub osób starszych- jeden stopień – wiele funkcji.

Charakterystyka systemu

  • Praktyczny i funkcjonalny – kto potrzebuje dużo miejsca do przechowywania będzie zachwycony. Za pomocą SPACE STEP można nie tylko zaplanować zawieszenie szafek wyżej ale również stworzyć nową przestrzeń do przechowywania w cokole. Zmień myślenie o tej przestrzeni i zyskaj dodatkowe miejsce.
  • W małych mieszkaniach trzeba wykorzystać właściwie każdą przestrzeń, dzięki temu przybywa miejsca do przechowywania.
  • Technologia ruchu Blumotion dba o delikatne hamowanie co pozwala na domykanie bez schylania się.
  • Rozwiązanie jest bezpieczne i użyteczne dla najmłodszych, którzy bardzo często chcą pomagać rodzicom przy przygotowywaniu posiłków w kuchni. Podest obniża się i blokuje automatycznie przy obciążeniu 8 kg, zapewnia tym samym niezwodne podparcie dla dziecięcych nóżek.