Skip to content Skip to footer

Szafka narożna najlepiej wykorzystana.

Dobrze przemyślany narożnik - Lemans.

Często rozwiązania do szafek narożnych to temat – wyzwanie. Jak sprawić aby wnętrze szafki było optymalnie wykorzystane. Czy istnieją takie produkty, które pozwolą na ergonomiczne użytkowanie i właściwe wykorzystanie przestrzeni? Tak! To właśnie półki LeMans z firmy Peka. 

OPŁYWOWY KSZTAŁT

Sprawia, że idealnie nadają się do zagospodarowania tzw. ślepego narożnika, umożliwiając przechowywanie okrągłych i owalnych naczyń. Płaszczyzna użytkowa tzw. „nerki” jest bardzo duża dzięki, temu garnki i patelnie, których w kuchni mamy sporo idealnie się na nich układają. Jednocześnie pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnię.


PŁYNNY I LEKKI RUCH

Jednym ruchem ręki możesz wysunąć całą zawartość na zewnątrz. Półki płynnie i niezależnie od siebie wysuwają się z szafki.

OBCIĄŻENIE 25 KG NA PÓŁKĘ

Każda z półek może przenosić obciążenie do 25 kg. Dzięki łącznej pojemności 50 kg

WYGODNY DOSTĘP Z GÓRY

Garnki, patelnie czy rondle zwykle układa się jeden na drugim lub obok siebie, tak aby zajęły najmniej miejsca. W efekcie naczynia tworzą stos, w którym trudno odnaleźć to, co jest akurat potrzebne. A jeśli poszukiwany garnek jest w tyle, trzeba wyciągnąć najpierw inne naczynia, nierzadko na kolanach.

PÓŁKI WYJEŻDŻAJĄ NIEZALEŻNIE OD SIEBIE

Le Mans zapewnia łatwy dostęp do wszystkich naczyń, nawet tych znajdujących się w głębi szafki. Jeśli chcesz wyjąć garnek stojący z tyłu, wystarczy, że jednym lekkim ruchem wysuniesz półkę. Bez przestawiania, bez kłopotu. Każda z półek, tzw. „nerek” wyjeżdża niezależnie od siebie.

DOSTĘPNE SĄ DWIE WERSJE STYLISTYCZNE CLASSIC I STYLE

 

ZOBACZ PRODUKTY