Skip to content Skip to footer

Swiatło dla mebli – profile, które podświetlają.

kuchnia-peka-profil-cokolowy-floorline

 

Technologiczne zmiany w branży oświetleniowej doskonale wpisują się w potrzeby i obecne trendy. Poprzez możliwość tworzenia efektownej wizualnie i efektywnej energetycznie infrastruktury technicznej w zakresie oświetlenia możemy w prosty sposób uwypuklić przestrzenie nadając im charaktery niedużym kosztem.

 

OŚWIETLENIE ERGONOMICZNE – CO TO OZNACZA?

Oświetlenie ergonomiczne uwzględnia dwa obszary, zewnętrzy i wewnętrzny.
Zewnętrzny to na nastrój otoczenia, klimat do wypoczynku i odpowiednia atmosfera do życia i pracy, wewnętrzny to wpływ na procesy biologiczne, odpowiednia stymulacja organizmu i usprawnienie jego funkcji.

Osoby, które chcą doświetlić blaty robocze lub zamontować elementy oświetleniowe ze względu na ich walory estetyczne, często zastanawiają się, jakie oświetlenie mebli wybrać. Oświetlenie LED ma liczne zalety:

  • łatwo i wygodnie się montuje,
  • ma zgrabny kształt i nie zajmuje wiele miejsca,
  • zapewnia dobre doświetlenie, ale nie męczy oczu,
  • może być stosowane w wielu konfiguracjach,
  • w wybranych wariantach współpracuje z inteligentnymi włącznikami, dzięki czemu oświetlenie mebli LED jest niezwykle wygodne i praktyczne w obsłudze,
  • dzięki estetycznym oprawom ociepla wnętrze i nadaje im dynamiki.

 

 

OŚWIETLENIE COKOŁU MEBLI Z PROFILEM FLOOR LINE

FLOOR LINE to profil cokołowy do wbudowania. Produkt dostępny jest w kolorze aluminium z kloszem mlecznym lub transparentnym.

Profil cokołowy pozwoli nam delikatnie oświetlić mebel i podkreślić fronty w kuchni ale i w salonie.

OŚWIETLENIE SZAFEK I SZUFLAD 

Line Mini to profil aluminiowy do taśm LED o maksymalnej szerokości 10mm. Profil jest wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium i ma długość 1 metra. Z uwagi na małe wymiary 14x7mm jest idealną opcją, jako baza do oświetlenia LED do mebli, sufitów oraz innych powierzchni architektonicznych.

Profil dostępny w opcjach:

  • z wciskanym kloszem transparentnym
  • lub z wciskanym kloszem mlecznym

Profil Line Mini dostępny jest w kolorach: czarnym,białym.

Montaż profila Line Mini możemy wykonać na trzy sposoby. Poprzez przyklejenie go dwustronną taśmą klejącą. Przykręcenie bezpośrednio do powierzchni montażowej lub zamontowanie na specjalnych uchwytach montażowych do profili LED (dostępnych osobno w naszym sklepie).

Do profili można dokupić zaślepki, które montuje się na początku i końcu profila, aby w ładny i estetyczny sposób go wykończyć. Zaślepki zapobiegają przed dostaniem się kurzu i wilgoci do taśmy LED, która jest zamontowana w profilu.

ZOBACZ PRODUKT