Skip to content Skip to footer

Rauvisio Crystal – polimerowe szkło dla mebli

garderoba-zobal


RAUVISIO crystal – sprytne szkło do kuchni w połysku i macie.

Szkło dodaje kuchni elegancji, a jednocześnie podnosi jej atrakcyjność i wprowadza zaskakujące akcenty. REHAU opracował innowacyjny laminat szklany RAUVISIO crystal, który doskonale nadaje się do zastosowania w każdej kuchni. Zapewnia on wiele możliwości aranżacyjnych, a dodatkowo, w przeciwieństwie do tradycyjnego szkła, wykazuje wysoką odporność na pęknięcia. Powierzchnie meblowe z laminatu polimerowego dostępne są w szerokim zakresie wariantów – w modnym połysku lub w eleganckim macie, a także w bogatej palecie kolorystycznej. Dodatkowo warto sięgnąć po polimerowe szkło w wersji slim, które świetnie sprawdza się jako splashback zamiast tradycyjnych płytek. Polimerowe szkło jest również dostępne w wersji magnetycznej.

RAUVISIO crystal to polimerowe szkło, które pozwala całkowicie zapomnieć o wadach tradycyjnego szkła zachowując przy tym jego estetykę. Kuchnia wykonana z RAUVISIO crystal to połącznie funkcjonalności i dobrego wzornictwa.

ZALETY RAUVISIO CRYSTAL

Prasowana płyta wielkoformatowa, składająca się z laminatu szklanego, płyty MDF i dobranej kolorystycznie warstwy przeciwprężnej.

  • RAUVISIO crystal to lekkie, nietłukące szkło polimerowe. Materiał ten zachowuje wszelkie właściwości tradycyjnego szkła, łącząc je z zaletami laminatów termoplastycznych – jest przy tym wielokrotnie trwalszy. 
  • Obróbka nie wymaga skomplikowanych procesów – wystarczy zastosować standardowe narzędzia stolarskie, bez potrzeby ingerencji szklarza – dzięki temu ewentualne poprawki, docięcia czy otwory można wprowadzić nawet w końcowym etapie, tuż przed montażem. Niepowtarzalna głębia połysku przywodząca na myśl kryształ sprawia, że materiał doskonale sprawdzi się zarówno w kuchni, łazience jak i salonie.
  • Bogata kolorystyka, połyskowa i matowa powierzchnia oraz szerokie możliwości aranżacyjne sprawiają, że wachlarz zastosowań RAUVISIO crystal jest praktycznie nieograniczony.
  • Bezfugowe łączenie powierzchni z obrzeżem, a także możliwości wykończenia krawędzi frontów podkreśla aspekty praktyczne tego tworzywa – meble są odporne na zarysowania i łatwe w czyszczeniu, nadając elegancji wnętrzom nowoczesnym oraz wyrazu, w przypadku klasycznych projektów.
ZOBACZ PRODUKTY