Skip to content Skip to footer

Półka chowana w blacie- jak to zrobić?

ELEKTRYCZNY SYSTEM PODNOSZĄCY – UNIWERSALNE KOLUMNY TELESKOPOWE.

Firma Hettich specjalizuje się w rozwiązaniach nowoczesnych technologicznie. Ich produkty cechuje wysoka jakość ale również różnorodne  możliwości zastosowania.
Takie właśnie jest rozwiązanie do podnoszenia – kolumny teleskopowe.
W naszej ekspozycji wykorzystaliśmy je do zbudowania chowanej w blacie półki, która przy użyciu elektrycznego sterownika umieszczonego w blacie może wyjeżdżać na dowolną, określoną wysokość.

SYSTEM LEGA DRIVE

Ergonomiczna i bardziej efektywna praca: z LegaDrive Systems Eco – stoły i biurka z regulowaną wysokością zyskują w biurach coraz większą popularność. Wielu  pracodawców zdaje sobie sprawę, że ergonomiczne stanowiska pracy przyczyniają się do lepszego stanu zdrowia pracowników i zwiększają ich efektywność pracy. Chcemy propagować ten trend, oferując w ramach programu LegaDrive Systems wariant Eco. 

LegaDrive Systems Eco przekonuje komfortowym zakresem podnoszenia  wynoszącym 500 mm. Napęd jest niewidoczny i bardzo cichy. Kolumny teleskopowe zapewniają najwyższą stabilność podczas pracy w pozycji stojącej. Program obejmuje oprócz samych kolumn teleskopowych również elementy stelaża, wysokiej jakości przełączniki oraz sterowanie z czujnikiem kolizji. Dzięki koncepcji platformy kolumny teleskopowe można łączyć z innymi elementami systemu LegaDrive.

ZOBACZ PRODUKT