Skip to content Skip to footer

Oświetlenie ma znaczenie

Posiadasz piękne meble w salonie jednak czegoś im brakuje? Czasami warto sięgnąć po niestandardowe rozwiązania, pomyśleć nieszablonowo i oświecić się.

Światło może dodać Twojemu meblowi niepowtarzalnego charakteru, ożywi i unowocześni wnętrze. Podsuwamy Wam rozwiązanie w zasięgu ręki i portfela dla każdego.

W tym wypadku diody mogą posłużyć również jako znakomita dekoracja, czego przykładem są proste i wygodne w zastosowaniu klipsy LED do półek szklanych.

Klipsy LED to jeden z najciekawszych pomysłów w dziedzinie oświetlenia ostatnich lat. Pozwalają one na efektowne podświetlenie półek szklanych w salonowych witrynach, a także w meblach kuchennych czy w łazience, również w restauracji w gablotach. Ich niewielki rozmiar, niski pobór mocy oraz wygodny, szybki montaż sprawiają, że próżno szukać dalej.

Drobny akcent – duża różnica

Klipsy Led wprowadzają do wnętrza nowoczesność i świeżość, a jednocześnie nie zachwieją Twoim budżetem. Jeden klips wystarczy dla pojedynczej półki, jeśli zaś posiadasz witrynę z kilkoma półkami szklanymi – opłaci się wybór jednego z zestawów.

Zanim jednak zdecydujesz się na zakup klipsów LED, upewnij się, że:

  • Twoje półki mają grubość od 5 do 8 mm;
  • ich krawędzie są matowe (w przeciwnym razie nie wystąpi wrażenia liniowego rozmycia światła).
  • Jeśli faktura krawędzi Twoich półek nie jest odpowiednia do zastosowania klipsów, warto udać się do szklarza i poprosić o ich zeszlifowanie. To drobna usługa, a zdecydowanie korzystnie wpłynie na efekt, jaki dają klipsy LED.
ZOBACZ PRODUKT