Skip to content Skip to footer

Estetyczna ergonomia w kuchni.

Jako, że kuchnia jest tym pomieszczeniem w domu, którego używamy najczęściej i jednocześnie znajduje się w nim najwięcej produktów, ważne jest aby przemyśleć ich układ i miejsce w szafkach tak aby korzystanie z tej przestrzeni było wygodne i intuicyjne.

Wysuwane półki ułatwiają sprzątanie i przechowywanie

Tradycyjne półki, statyczne i nieruchome są często prawdziwym utrapieniem zwłaszcza, kiedy zostały zamontowane w szafkach górnych. Trudny dostęp i brak możliwości sięgnięcia w głąb sprawia, że często gromadzi się tam kurz i resztki po suchych produktach. Jeśli zamontujesz w tych szafkach wysuwane półki zyskasz podwójnie. Po pierwsze będziesz mieć łatwy dostęp do przechowywanych produktów czy naczyń, a po drugie bez problemu sięgniesz ściereczką do samego końca, aby wyczyścić wnętrze.

Uporządkowane wnętrze szuflady

Szuflada w kuchni to zupełnie osobna kategoria i niezwykle wymagająca. Niegdyś była królestwem bałaganu, do którego wrzucało się wszystko, bez ładu i składu, teraz może być kwintesencją porządku dzięki eleganckim wkładom.

Dzięki tym rozwiązaniom możesz szufladę podzielić na różne strefy i przechowywać w nich nie tylko same sztućce, ale również większe akcesoria o nietypowych kształtach – na przykład chochle, mieszadełka do kawy, drewniane duże łyżki, otwieracze, korkociągi, trzepaczki, pędzelki… I co tylko sobie wymarzysz. Możesz również przechowywać w szufladzie z wkładem Separado słoiczki z przyprawami. Uzupełnieniem wkładu Separado jest funkcjonalna mata antypoślizgowa. Zakrywa całe dno szuflady i zabezpiecza przedmioty przed przewracaniem i przesuwaniem, a szufladę przed uszkodzeniami.

Bukowe wkłady linii Fine Line

W nowoczesnych kuchniach osiagnięcie perfekcji nie jest kwestią przypadku.W systemie do szuflad FineLine Mosaiq zastosowano najwyższej jakości drewno,szlachetny ,naturalny surowiec doda elegancji w kuchni.

Dzięki temu systemowi można skomponować indywidualne rozwiązanie do szuflad z modułów różnej wielkości.System oferuje ogromny wybór zróżnicowanych elementów, które umożliwiają perfekcyjne przechowywanie sztućców i akcesoriów o różnych kształtach , a przede wszystkim utrzymanie ładu i porządku w szufladach.

Drewniane skrzyneczki wyposazone są w uchwyty , dzięki którym można je łatwo podnieść i przenieść w dowolne miejsce.

Największą zaletą tego modułowego systemu jest to, że umożliwia on dowolna kombinację elementów składowych.