Skip to content Skip to footer

Funkcjonalna jasna garderoba – elegancja w Twoim domu

garderoba-gtv


Urządzenie praktycznej i jednocześnie eleganckiej garderoby nie musi być wyzwaniem. Twojej nowej garderobie przyda się przede wszystkim dobrze zaprojektowane wyposażenie. Garderobę Elite stworzyliśmy z myślą o osobach, które szukają odrobiny luksusu w domu, jednocześnie stawiają na przemyślaną i funkcjonalną organizację przestrzeni.

W nowej garderobie Elite znajdziesz szuflady z trzema rodzajami koszy do wyboru: metalowym, rattanowym i ażurowym. Różnorodność tych elementów pozwoli Ci na dowolne aranżacje. Wszystkie szuflady są wyposażone w mechanizm cichego domykania oraz pełny wysuw, które gwarantują codzienny komfort użytkowania.


Nic nie frustruje Cię tak, jak pogniecione spodnie? Ciągłe ich prasowanie może być uciążliwe. W Twojej garderobie nie może zabraknąć zatem wieszaka na spodnie. Wieszak jest wysuwany i także posiada mechanizm cichego domykania oraz pełen wysuw.
W garderobie koniecznie musi się znaleźć miejsce na Twoje buty. Dla różnego rodzaju obuwia – od sandałów po wysokie botki – przygotowaliśmy szuflady w dwóch wersjach: ażurowej i metalowej, które dowolnie zaaranżujesz. Obie charakteryzują się pełnym wysuwem i cichym domykaniem.

Wszystkie elementy garderoby Elite dostępne są w czterech szerokościach: 600, 700, 800 i 900 mm oraz w dwóch kolorach: białym i antracycie. Biały idealnie pasuje do kobiecej wersji garderoby – stylowej, z nutą glamour. Dla mężczyzn przygotowaliśmy wersję w kolorze antracyt, który pasuje do ciemnego, eleganckiego drewna, z odrobiną rudości.

ZOBACZ PRODUKTY