Skip to content Skip to footer

Evo-lucja podnośników do frontów szafek górnych – Salice.

EVO-LUCJA SYSTEMÓW OTWIERANIA

Bardzo ciekawym i nowym rozwiązaniem włoskiego producenta Salice jest rodzina systemów EvoLift, które zapewniają doskonały ruch otwierania i zamykania we wszystkich zastosowaniach do górnych szafek.

Komponenty EvoLift łączą w sobie kompaktowe wymiary, aby zmaksymalizować dostępną przestrzeń do przechowywania, z dużą wytrzymałością i trwałością. Wysoce innowacyjne i zaprojektowane z elegancją i wyrafinowaniem modernistyczne, liniowe profile EvoLift są uzupełnione starannie zaprojektowanymi osłonami, prezentowanymi w gustownych wykończeniach, które doskonale komponują się ze wszystkimi stylami mebli.

 


Systemy otwierania EvoLift obejmują wszystkie zastosowania drzwi jednoskrzydłowych, składanych, równolegle otwieranych i wahadłowych. Wszystkie wersje zawierają mechanizm sprężynowy, który umożliwia szeroki zakres regulacji. Możliwość regulacji EvoLift oznacza, że ​​wszystkie warianty wymiarów i ciężaru drzwi są objęte tylko dwoma mocami mechanizmu sprężynowego.

Wszystkie systemy EvoLift są dostępne z miękkim domykaniem, zapewniającym płynny i kontrolowany ruch, oraz z samoczynnym otwieraniem Push do drzwi klapowych. Nadaje się do stosowania na drzwiach drewnopochodnych oraz z ramą aluminiową.Warto też wspomnieć o niewielkim, ale mocnym podnośniku Salice Wind. Charakteryzuje się zwartością i eleganckim designem. Łącząc najwyższe poziomy wydajności z płynnym i doskonale kontrolowanym ruchem, Wind jest mały, dyskretny i pięknie zaprojektowany. Ten kompaktowy system windowy ma silny funkcjonalny wygląd i zajmuje minimum cennej przestrzeni. Jest wszechstronny i nadaje się do szerokiej gamy zastosowań meblowych: mebli biurowych, kuchni, łazienek, mebli do salonu i sypialni.

.