Skip to content Skip to footer

Elektryka w meblach – system Servo-Drive.

Czy można sprawić, że otwieranie mebli i sprzętów staje się niezwykle proste. To możliwe z systemem elektrycznego wspomagania otwierania Servo-Drive. Wystarczy lekko nacisnąć powierzchnie frontów uchylnych, szuflad i urządzeń chłodniczych, a otworzą się one praktycznie samoczynnie.

 

blum servo-drive

 

SERVO-DRIVE W szafkach górnych

Płynne i niezwykle łatwe otwieranie dużych powierzchni.
Delikatne naciśnięcie frontu i elektryczny system wspomagania Servo-Drive aktywuje unoszenie.
Ciężkie i duże fronty lekko otwierają się jakby nie działała na nie grawitacja.
Za pomocą specjalnego małego i eleganckiego włącznika umieszczonego z boku korpusu można równie płynnie i łatwo zamknąć szafkę górną.
Delikatne i ciche zamykanie zagwarantuje technologia BLUMOTION. Włącznik komunikuje się z jednostką napędu drogą radiową.

FRONTY UCHYLNE Z AVENTOS/ SERVO DRIVE TO:

  • Komfortowy dostęp – fronty uchylne podczas otwierania usuwają się z obszaru pracy, dzięki temu cała przestrzeń szafki staje się bardzo dostępna
  • Obsługa Manualna – pomimo elektrycznego wspomagania front w każdej chwili można bez ograniczeń otworzyć manualnie. Servo Drive nie zostanie przez to uszkodzony.
  • Rozpoznawanie kolizji – korzystanie z elektrycznego wspomagania jest całkowicie bezpieczne. Gdy front napotka jakiś przedmiot lub część ciała, proces otwierania lub zamykania zostaje od razu automatycznie zatrzymany.

Łatwa dezaktywacja – system można dezaktywować za pomocą przełącznika, jest to wygodne podczas czyszczenia frontów.

ZOBACZ PRODUKT