Skip to content Skip to footer

Doskonałe przesuwanie – komfortowy system TopLine XL

Szafa, która uzupełnia przestrzeń, podkreśla styl i w komfortowy sposób udostępnia nam swoje wnętrze? Z udoskonalonym systemem TopLine XL Twoja szafa stanie się Twoim ulubionym meblem. 

Sięgające sufitu szafy z wielkoformatowymi drzwiami przesuwnymi zapewniają mocny efekt wizualny, nie przytłaczając przy tym pomieszczenia. Nowy system do drzwi przesuwnych TopLine XL firmy Hettich pozwala na projektowanie szaf o wyjątkowym designie. System wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu użytkowania oraz łatwego i bezpiecznego montażu.

 

Zachwycający komfort użytkowania

Ze względu na niewielką siłę potrzebną do otwarcia drzwi, wystarczy je delikatnie pociągnąć lub popchnąć. Silent system czyli system cichego domyku nowej generacji wyhamowuje drzwi wyjątkowo delikatnie. 

garderoba-hettich

Praktyczna wygoda

Środkowe drzwi można otworzyć na prawo i lewo. Drzwi podczas zamykania amortyzowane są z obu stron i wyhamowane cicho do pozycji końcowej. 

Lekki i cichy przesuw

Rolki poruszają się praktycznie bezgłośnie, nawet po dłuższym przestoju drzwi. 

Łatwy i bezpieczny montaż

 • Łatwy montaż Silent System
  Obliczenie pozycji Silent System za pomocą skomplikowanych formuł i dokładne wymierzenie – tak było wcześniej. Teraz Silent System umieszcza się w zaślepce końcowej i przykręca – gotowe!
 • Gwarancja prawidłowego montażu
  Element Silent System może być umieszczony w zaślepce końcowej tylko w prawidłowej pozycji. Pozwala to niezawodnie zapobiegać usterkom i uszkodzeniom systemu.
 • Ochrona przed nieprawidłowym montażem
  Nie ma potrzeby aktywowania Silent System. Po pierwszym zamknięciu drzwi Silent System automatycznie działa poprawnie. Nawet jeśli drzwi zostaną zawieszone po niewłaściwej stronie elementu Silent System.
 • Innowacyjna ochrona wózków dolnych
  Drzwi przed zamontowaniem można swobodnie postawić na podłodze bez obawy ich uszkodzenia. Dolne elementy prowadzące przesuwają się automatycznie w górę, chroniąc rolki.
 • Prosta regulacja wysokości
  Wysokość drzwi regulowana jest wygodnie od strony frontu, a wyrównanie szczeliny widoczne jest natychmiast. W przypadku drzwi sięgających sufitu regulacja wysokości odbywa się z boku.
 • Perfekcyjna regulacja nałożenia
  Dopasowanie nałożenia drzwi na korpus odbywa się płynnie, przy zamkniętych drzwiach i z natychmiastowym rezultatem. Bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi.
ZOBACZ PRODUKT