Skip to content Skip to footer

7.GARDEROBA GTV – Przestrzeń w stylu Glamour dla niej.

garderoba-gtv

Garderoba GTV – Styl glamour dla niej. 

Piękna jasna garderoba z dużą elegancką przestrzenią, podzieloną na 3 strefy – przeszklone szafy, wnękę z szufladami oraz wyspę z płytą antypoślizgową Grip.
Szafy z mlecznymi szybami i złotymi ramkami z bardzo funkcjonalnymi szafkami i koszami oraz w górnej części fronty unoszone przez niezawodny system podnośników Top Stays. 
Całość w niekonwencjonalnej płycie Glamour Empire Gold imitującej materiał pikowany w połączeniu z lekką i ciepłą płytą  Cortex Cristal. Strukturę płyty podkreślają złote uchwyty. 
Wyposażenie szafy i szuflad to nowoczesny system garderoby z serii Elite w kolorze bieli. Duża różnorodność jasnych produktów m.in szuflady metalowe, ażurowe, szuflady na spodnie i welurowe organizery podkreślają jasny styl wnętrza.

Na środku garderoby znajduje się elegancka przeszklona wyspa z szufladami na prowadnicach Movento tip on, wykonana również ze złotej płyty Glamour Empire Gold. 
Wnętrze oświetlają wpuszczane profile Lumines z mlecznym kloszem i bialym ciepłym światłem led. 

OPIS PRODUKTÓW

  • Design – płyta meblowa Cortex Cristal, płyta meblowa Glamour Empire Gold, płyta antypoślizgowa GRIP kolor grafit (Rehau)
  • Złote uchwyty 2457 PB12 (Siro)
  • Akcesoria do garderoby serii Elita białe (GTV)
  • Prowadnice ModernSlide 3d (GTV) oraz Movento tip-on (Blum)
  • Złote ramki Z-19 (Zobal)
  • Oświetlenie – Profile ledowe Lumines wpuszczany z kloszem nakładanych Lumines mleczny z taśmą led ciepły biały